Filipinli Yardımcı

Filipinli Yardımcı

Filipinli yardımcılar çalışma tarzları, almış oldukları eğitimler ve olumlu kişilik özellikleriyle ülkemizdeki birçok ailenin beğenisini kazanmış durumdalar. Durum böyle olunca işverenlerin memnuniyeti kulaktan kulağa aktarılıyor ve Filipinli yardımcı eleman arayanların sayısı her geçen gün artıyor. 

Yatılı yardımcı olarak çalışmaya eğilimli olmalarının yoğun bir talep görmelerinin başta gelen sebeplerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra birçoğu İngilizceye hakim olduğu için İngilizce bilen bakıcı arayan aileler tarafından da aranıyorlar. Filipinli yardımcı adayları bu 2 önemli unsurun yanı sıra eğitimli oldukları için de ilgi görüyorlar. Çalışmak için ülkemize gelen Filipinlilerin büyük kısmı iyi bir eğitim almış kişiler ve aralarında üniversite mezunu olanların sayısı da oldukça fazla. Bundan dolayı eğitimli çocuk bakıcısı arayan pek çok ebeveyn onları tercih ediyor.

Ev işleri için yardımcı eleman arayan ailelere gelince; Filipinlerden gelen personel adaylarının bu ailelere hitap eden başlıca özelliklerinin çalışkan ve disiplinli kişilikleri olduğunu söyleyebiliriz. Hizmet sektöründe dinamik, çabuk öğrenen ve uyumlu kişiler olarak ün yapmış olmalarının da bunda büyük bir payı var elbette. 

Şunu da eklemek gerekir ki Filipinli personel adayları ufak tefek sorunlar yüzünden çatışma çıkarmaktan, işverenleriyle yerli yersiz tartışmaya girmekten kaçınıyorlar. Nazik, saygılı, anlayışlı ve sabırlı olmaları da gördükleri yoğun talebin önemli nedenleri arasında yer alıyor. 

İşe alım görüşmesi sırasında bu şekilde anlaşırsanız personeliniz hem çocuğunuzla, hem de kendisinden istediğiniz ev işleriyle ilgilenebiliyor. Evinizin büyüklüğü ve yapılacak işlerin boyutu ödemeniz gereken ücretin daha yüksek olmasına yol açabiliyor. Bakıcının iyi bir eğitim almış olması, çocuk sayısının 1’den fazla olması gibi unsurlar da ücreti etkiliyor. 

Bu konuda sorun yaşamamak için görüştüğünüz adaya şartlarınızı eksiksiz olarak bildirmeniz iyi olur. Örneğin çocuğunuz okula gidiyordur ve personelinizin ona pek zaman ayırması gerekmeyecektir, öncelikli ve ağırlıklı işi evin temizliğini ve düzenini sağlamak olacaktır. Bunun tersi de geçerli olabilir veya başka koşullar olabilir. Şartlarınızı ve beklentilerinizi tam olarak açıklarsanız daha sonra bunlarla ilgili anlaşmazlıklar yaşamazsınız. 

Filipinli Bakıcı Firmamızdan Filipinli Yardımcı Bulmak

Aradığınız yardımcı – bakıcıyı 1 gün gibi kısa bir süre içinde temin edebiliyoruz.

Bunun için bizimle bağlantı kurmanız ve işe almak istediğiniz personelin özellikleri, işin tanımı gibi konularda bilgi vermeniz gerekiyor.

Bu aşamadan sonra hemen sizin için uygun olan adayları belirliyor ve size dönüş yaparak bizim de dahil olacağımız bir görüşme için randevu istiyoruz.

Tanıştırdığımız adayla anlaşma sağlamanız halinde sizin için2 yeni eleman bulacağımızı taahhüt eden bir sözleşme hazırlıyoruz. Bu organizasyonu çalışanın bir maaşı kadar hizmet bedeli karşılığında gerçekleştiriyoruz.